85 vjeçari sfidon Messin dhe Ronaldon. Video

Sport

Një pensionist 85-vjeçar tregoi aftësitë e tij freestyle të futbollit në rrugët e Huanuco, Peru, të shtunën.

Feliciano Martel i ka lënë të gjithë me gojë hapur me aftësitë e tij, në veçanti me triblimet dhe zhonglimet që realizoi.

Në këtë mënyrë i moshuari ka sfiduar Messin, Ronaldon dhe Neymar në një beteje të stilit të lirë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?