Ja kush është” Pashai”/ Të gjithë në shesh për të shporrur kriminelët drogmenë

Aktualitet Politike

Nuk ka vonuar përgjigja e Lulzim Bashës, ndaj thirrjeve të Edi Ramës për të mos dalë qytetarët nesër në protestë.

Kryeministri i Shqipërisë i cilëson ‘esadistë’, opozitën dhe qytetarët që do të dalin në protestë, e për këtë arsye kreu i PD-së Lulzim Basha i ka dhënë një përgjigje mesditën e sotme.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments