Ibrahimovic: Guardiola nuk është burrë!

Sport

Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar ish-trajnerin e tij, që tashmë është në stolin e Cityt, Pep Guardiola.

Suedezi tha se Guardiola nuk është burrë dhe është i papjekur, madje i papjekuri më i madh që ka pasur ndonjëherë.

“Ai tashmë më ka gjykuar mua gjatë kohës që isha në Barcelonë. Kam përvojë me të”, tha fillimisht Ibrahimovic për Sky Sports Italia.

“Ai nuk ishte trajneri më i dobët që kisha punuar me të, por ishte më i pamaturi, sepse një burrë i zgjidh vetë problemet e tij”,-tha sulmuesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *