Nga Albina Deda Gjoci/ Edvini guxon të bëjë diktatorin! VIDEO

Aktualitet

(Ai guxon te dhunoje nje ze te lire mediatik,realist satirik si “Zjarr TV”)

Pasi eshte bere qesharak me sjelljen e tij mashtruese propagandistike,
pasi sheh qe jo çdo gje blihet e kriminalizohet,Edvin Rama shfaq haptazi montruozitetin dhe thartimin e tij si shteteror dhe njerezor.
Ai guxon te dhunoje nje ze te lire mediatik,realist satirik si “Zjarr TV”.Kur shtetaret dhunojne dhe terrorizojne median tregon se jane ne grahmen e fundit si gjarperinjte e vrare qe presin perendimin e dites per te dhene shpirt.
Arsyen e vertete te irritimit mitoman e narcist te Edvin Rames dhe reagimin kriminal ndaj “Zjarr TV”dhe gazetarit te njohur te humorit televiziv z.Ismet Drishti e shpjegojne me shume se gjithshka keto vargje humoristike qe ju perngjajne kronikave te verteta historike!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?