SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Përplasje fizike mes deputetit Braçe dhe Shehaj të PD

Sot ne Komisionin e ekonomise ka pas debate dhe perplasje fizike mes dy depueteve Brace dhe Agron Shehaj.

Nuk dihen akoma arsyet e perplaseve mes tyre, por ky nuk eshte rasti i pare, pasi edhe ne mbledhjen e kaluar ka pasur serish debate dhe fyerje mes tyre. Per qetesimin e situates kane nderhyre dhe oficeret e Gardes.

Per momentin mbledhja e komisionit eshte nderprere dhe gazetaret jane nxjerre jashte.

SPRINT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?