SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Së shpejti dosje e re për Ramën

Nënkryetari Parlamentit, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të PD-së Lulzim Basha, sipas së cilit Vangjush Dako është në bashkpunim me bandat e Durrësit.

Paloka ka pohuar se shumë shpejt do një tjetër dosje do të hapet për Edi Ramën, krahas dosjes së Tahirit, dosja e Vangjush Dakos.

Shume shpejte do te hapet dhe nje dosje tjeter per Edvin Ramen, ajo e Gjushit.

Kryetari i PD e akuzoi per bashkepunim me bandat ne Durres. Ne fakt Gjushi, ashtu si shefi i tij, eshte i keqperdorur , madje shpesh dhe i keqtrajtuar nga bandat. Po per te kjo nuk ka rendesi, rendesi ka qe kur vijne zgjedhjet, bandat ti cojne votat Gjushit dhe Rames. Kaq ju duhet, pastaj keta qe rrine si te menderosur perpara krimineleve ordinere, fryhen si gjela ndaj opozites. Do ti shohim shpejte kur tju kene rene te gjitha puplat se cfare soj trimash jane...”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?