SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Monika Kryemadhi e Vasili takim me Komisionerin Hahn

Drehtuesja e LSI, Monika Kryemadhi dhe kryetari i grupit parlamentar te LSI-së Petrit Vasili, kanë zhvilluar një takim me Komisionerin e Zgjerimit, Hahn. Takimi mësohet se është zhvilluar në ambientet e kryesisë së Kuvendit.

Biseda është fokusuar tek zhvillimet e fundit në vend dhe për të ardhmen e Shqipërisë në raport me BE-së.

Ky takim është zhvilluar në zyrën e grupit parlamentar të LSI në Kryesine e Kuvendit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?