SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Skandal/ Dhitë pushtojnë spitalin e Kukësit.

Sot ka ndodhur nje skandal brenda ambjenteve te spitalit te Kukesit. Pacientet, por edhe te aferm te tyre jane ndeshur me nje ngjarje te pazakonte. Neper koridoret e spitali kane vershuar bageti te imeta te cilat pervec blegerimave kane leshuar edhe jashtqitjet e tyre neper koridor. Askush nuk mban pergjegjesi per kete skandal dhe keto kushte mizarabel ku ofrohet sherbim mbi shendetin.

Fotografia e JETA OSH QEF

sprint.al

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?