Pogradec/ Deputetët e PS dy ditë dhe netë me dreka dhe darka se si të shmangin kurthet e medias

Aktualitet Te tjera

Sipas burimeve të Report Tv drejt qytetit liqenor kanë udhëtuar deputetët e rinj të PS të cilët po trajtohen për taktikat e intervistave në media.

Trajnimi do të vijojë edhe nesër, ndërsa më poshtë është axhenda e siguruar nga Report Tv. Grupi i ri i PS përbëhet nga 74 deputetë, ndërsa shefi i grupit është Taulant Balla, por në Pogradec ndodhen vetëm të rinjtë dhe jo garda e vjetër.
axhenda 1
axhenda 2
axhenda 3

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?