SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Makina fluturon mbi trotuar tek Rruga e Durrësit dhe përfundon në lokal. Foto

Nje ngjarje e rende per pak desh degjeneroi me pasoja fatale per kalimtaret e rastit dhe personat qe ndodheshin ne dyqan. Nje makine ka devijuar nga rruga kryesore dhe ka perfunduar mbi trotuar duke shkallmuar edhe hekurat mbrojtes.

Ngjarja sapo ka ndodhur prane ish ambasades Jugosllave tek rruga e Durresit. Policia akoma nuk ka mberrit ne vendgjarje dhe nuk dihet shkaku i ketij aksidenti dhe pasojat e tij.

Fotografia e Aida Previzi Kule

SPRINT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?