SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tahiri pranon vërtetësinë e patentave që u gjetën në makinën e biznesmenit.

Saimir Tahiri ka preferuar të heshtë lidhur me arrestimin e Biznesmenit Orest Sota tre ditë më parë në Elbasan, të cilit iu gjetën rreth 800 mijë euro dhe dy patenta lundrimi në emër të ish ministrit.

I kontaktuar nga “TV Klan” Tahiri tha se nuk mund të fliste në këto momente, ndërsa nuk mohoi vërtetësinë e patentave që u gjetën në makinën e biznesmenit.

“Për momentin nuk mund të flas për çështjen”-tha Tahiri.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?