Nga Guxim Alimani/ Letër pa zarf për Mero Bazen dhe gjithë çorapeve që vishen në këmbët e pista të Edi Ramës!

Aktualitet

Duke respektuar kodin etik te gazetarit investigativ kam vendosur te furnizoj publikun dhe drejtesine me te verteta pa kontestim lidhur me ngjarjen me te bujshme ne vend ku njeri nga shefat mafioze te krimit te organizuar eshte ish-ministri i brendshem Sajmir Tahiri.

Askush ne kete vend jo vetem ne domenin e drejtesise por as te njerezise nuk ka argument ta mbroje.Mirepo Mero Baze ky perçud i njerezise dhe gazetarise ka shpikur nje kunder-argument:Perkatesisine tropojase te prokuroreve kurajoze qe vunë zilen e pare te zgjimit e te shpreses anti-mafia! Per te mos u zgjatur po pyes Mero Çorapen: Tropojanet ja blene keto byzylyke zonjes Tahiri ne foton e meposhtme?

Nuk mendoj se Habilajt ti kenë blere imitacione gruas se kusheririt minister!Kaq per sonte.Neser do ti futem Meros nen jorganin bashkeshortor jo me shpifje e intriga por me dokumente zyrtare qe mbajne vulen e shtetit.

Fotografia e Guxim Alimani
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?