SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rrugicat e Tiranës mbushen me parulla ‘Rama ik’. Foto+Video

Pothuaj te gjitha rrugicat e Tiranes jane pare te mbushura me parulla kundra Rames. Si rrallehere ne aksion per fshirjen e tyre eshte perfshire policia e Tiranes.

Policia ka zbarkuar rrugicave të Tiranës për të fshire parullat edhe kundër ish- ministrit të tyre, bashkëpuntor i trafikanteve te droges dhe kryeministrit Edi Rama.

Ja disa nga parullat e afishuara neper rrugicat e Tiranes:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?