SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Ky është goli i këtij viti/ Video

Ish-mesfushori i skuadrës italiane të Interit, që tani po luan në Kinë te skuadra e Shanghai Shenhua, ka shënuar një gol vërtetë të bukur.

Kolumbiani shënoi në fitoren 3:1 të Shanghai Shenhua ndaj Guangzhou dhe realizoi nga gjuajtja e lirë.

Goditja e Guarin ishte tepër e fortë, e pakapshme si për portierin, ashtu edhe për kamerat.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?