SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Mjekët të shqetësuar: Kim Kardashian po kryen marrëdhënie seksuale më tepër se duhet

Një ndër personat me të cilët ajo konsultohet më së shumti është mjeku personal, i cili së fundmi mësohet t’i ketë dhënë vërejtjen se ajo po kryen marrëdhënie më shumë se sa që është normale.

36-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë treguar se kohëve të fundit po përpiqen të bëjnë sërish fëmijë, dhe siç kanë deklaruar vet, kryejnë marrëdhënie deri në 15 herë në ditë.

Megjithëse ishte përfolur se fëmija i tretë në këtë familja do të vijë nga një nënë surrogate (zëvendësuese), duket se çifti e hedh poshtë këtë teori! Në një bisedë për portalin “E! News”, Kim tha se specialistët e kanë këshilluar të kryejë më pak marrëdhënie, pasi mund të jetë duke ulur shanset për të mbetur shtatzënë.

“Mjeku mendon se po bëj më shumë seks se që duhet. Ai më tha se një herë e vetme seks në ditë ka më shumë mundësi që të mbetem shtatzënë, kështu që po provojmë gjithçka”, është shprehur Kardashian për këtë portal.

Ndryshe, dyshja kanë së bashku dy fëmijë: North, vajzën e madhe dhe Saint, djalin e tyre të vogël.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?