Sport

Trajneri i ri i Kombëtares mbërrin të mërkurën/ Ja emri i tij

FSHF ka arritur marrëveshjen me Cristian Panuccin i cili do marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare.

Tekniku italian ditën e mërkurë do të mbërrijë në Shqipëri për të nënshkruar kontratën me Federatën Shqiptare të Futbollit.

Cristian Panuccin ka qenë ndihmës i Capelos tek Kombëtarja e Rusisë, ndërsa më pas drejtoi skuadrat e Livornos dhe Ternanës.

Rezultate imazhesh për kombetarja futbolle shqiptare

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania