Digjet makina e kreut të policisë së burgut të Lushnjës

Aktualitet Te tjera

Makina e shefit të policisë së burgut të Rrogozhinës është djegur gjatë natës mes së hënës dhe së martës në Lushnje.

Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet lokale, sipas të cilave makina është përfshirë nga flakët rreth mesnatës, në lagjen “S. Libohova”.

Ende nuk dien shkaqet e zjarrit, por për zbardhjen e rrethanave është ngritur një grup hetimor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?