Nipi i Rita Markos/ Para ose vota në këmbim të punës. Zbulohet sms

Aktualitet Te tjera

Ish­ kryeministri Sali Berisha bën sot një tjetër denoncim, për ryshfetin që duhet të japin njerëzit që të gjejnë vende pune, kjo edhe në kompani private. Berisha publikon mesazhin lidhur me denoncimin e bërë, lidhur me bisedën mes të interesuarit dhe opsionet që i jep ndërmjetësi për punësimin kundrejt parave ose votës.

Ja statusi i plotë i z Berisha.
Ne Narko-Republiken e Norieges, nje njeri i ndershem, per t’u punesuar edhe tek kompani private serioze te huaja, duhet te paguaj para ose vota mafies siçiliste te perfaqesuar nga Tritani, nipi i bllokmenti Rita Marko!
I bej thirrje prokurorise se shtetit te nise menjehere hetimin ndaj ketij banditi siçilist! sb

Fotografia e Lolita.

Fotografia e Lolita.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?