Aktualitet

Komentuesi Ramës: Ç’je një politikan k…ti. Shikoni si i përgjigjet ai.

U duk se ky ishte kali i betejës së Partisë Socialiste në fushatën për 18 Qershorin, pa opozitën. Por tani që PD është gati ta votojë Vetingun, sytë janë kthyer nga Edi Rama. Çdo orë që vonohet shton dyshimet se as Rama nuk e do vetingun.

Për këtë arsye, thuajse të gjitha komentet në profilin në Facebook, kanë të bëjnë me thirrjen ndaj kryeministrit që të votojë në parlament vetingun e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar. Përgjigjet e kryeministrit nuk thonë asgjë. Herë një buzëqeshje, herë një premtim se Vetingu do bëhet e herë shprehje që i japin kohë si ajo që: Dardha e ka bishtin mbrapa!

Po shikoni se si i pergjigjet Rama nje komentuesi kur ai e fyen:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania