Aktualitet

Shkodrania, Edi Ramës: Do të q…tan robt e shpisë. (Video)

Një tregtare nga qyteti i Shkodrës, e cila është shumë e pakenaqur nga qeverisja e Ramës, ka shpërthyer në akuza dhe sharje ndaj kryeministrit dhe qeverisë së drejtuar prej tij.

Total 18 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania