SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Lexoni si komentuesit e degjenerojne Ramën pas postimit të një fotoje në profilin e tij.

Keto jane te paktat komente qe perzgjodhem per te pare se si komentuesit e degjenerojne dhe tallin kryeminsitrin gallataxhi dhe karagjoz. Komentet erdhen pasi Rama ironizoi me foto sic bë edhe heret e tjera si te ishte nje adoleshent facebooku.

Lexoni komentet e komentuesve:

Fotografia e Edi Rama

Rexhep Polisi
Rexhep Polisi Si nuk e kupton qe po iken dale nga dale…. Do t’i shikosh te shtunen “zogjte”…
Leli Kacurreli
 
Indrit Vokshi
Indrit Vokshi U bene disa kohe qe nuk mundem ta kuptoj a je bloger, a je rreper qe del me bluze e tuta te gjera ne koncert, je kryeminister apo je administrator faqesh qe ben meme? Kandido per kryeadministrator te te gjitha faqeve humoristike ne FB, se e fiton edhe pa Ilir Meten kete post.
Taulant Sade
Taulant Sade Zogjtë?!!! Po ti harrove qe nga kta “zogjtë” e more pushtetin?! Apo st ben me pershtypje ofendimet kundër popullit Shqiptar. Cdo ditë e më karagjozë po behesh 😠 na i shpifet ju dhe cadra e atyre. Njerëz bukëshkalë. Po detyrohemi tgjith te ikim nga ky vend per faj te karagjozve qe na drejtojnë 😡😡

 

2 Përgjigje · 18 minuta
Veliaj Leonardo
Veliaj Leonardo Më vjen keq për Lulin se spo e lë doktori që të bëj pun. Por ky doktori i është bërë lulit si shtriga tek filmi burbadha dhe shtatë xhuxhat me atë hundën si kërrnab bariu😂😂.

 

Malvina Myftaraj
Malvina Myftaraj Aman se jam kurioze te dij, vet i ben keto batuat apo i blen te gatshme? 🤔
Vallaj kryeminister qe rri online 24 ore ne dite vetem kete tonin kam pare 🙄🙄🙄🙄

 

4 Përgjigje · 2 minuta
Leonardo Metohu
Leonardo Metohu Mos prano me shtyre zgjedhjet se na mori lumi i nderuar kryeminister! Une zyren elektorale per 2 muaj e kame marre, aq leke me doli overdrafti

 

Oltjon Isa
Oltjon Isa tallu Edo tallu po kujdes ne 13 se vajte i hoqe dhe kangjellat kryeministris bej gati llastiqe te vrasesh ca zogj se ske na ja man.

 

3 Përgjigje · 23 minuta
Mariana Islami
Mariana Islami Aman te lutem kursejini keto ironi e tallje .. urojme qe te gjendet gjuha e perbashket qe te marin pjese ne zgjedhje, ky eshte shqetesimi Juaj dhe i te gjitheve qe duan qe ky vend te ece perpara …!

 

Andi Nallbati
Andi Nallbati Ja te hapet koha se trembet luli se po bije shi dhe meqe ra llafi thuaji gezim topciut te beje ndonje ruge ne sheqeras se i ka lene pribret te zotit dhe ne gusht ka balte

 

Ela Janko
 

 

Giovanni Gio
Giovanni Gio Zgjedhje nuk do ket ne qeshor..ti thjesht po ben sikur po ben shaka po ne te vertet te ka hyr lepuri ne bark..ose kjo tjetera qe dy palet si pd dhe ps dhe partit e tjera po talleni me shqiptaret sikur jeni tallur deri tani. Por une mendoj se ky popull meriton keto politikan kriminela qe po qeverisin kete vend te qelbur.!!!

 

Bledar Bali
Bledar Bali Delet te ndjekin ty zogjte Bashen, prandaj ky vend me 27 vite demokraci vazhdon te jet akoma me dele dhe zogj me te varfer dhe ujqer me te pasur ne europe!

 

Arti Mema
Arti Mema te del doktori ne enderr mo mavri…sa ke pire qe te duken njerezit zogj o i mbaruar

 

Flamur Lusha
Flamur Lusha mjaft i tolerove per kater vite mbro popullin esht ne kushtetut qe shteti duhet te mbroj popullin e vet ndaj mos u trego zemer gjer nuk mund te shkaterrojn djersen e nje populli

 

Herton Agalliu
Herton Agalliu Tall bythen o shoku Rama, si ti ashtu dhe Saliu me Lulin, me Meten.Per sa kohe ne rrime neper kafe dhe vrasim njoni tjetrin , ju do vazhdoni te qeverisni per shume vjet.

 

Maja Duda
Maja Duda Me duket se po shef endra ti me cadren dhe doktorin…….thuj ca te duash por gjumin e nates ta kane prish………..hahaha

 

1 Replikë
Bledar Zefi
Bledar Zefi I vetmi qe shikon endrra me Lulin PD dhe “zogjte” sic po i quan tani je ti dhe te ka hyre frika ne palce dhe do te behet realitet frika qe ke te jesh i sigurte!

 

Ridi Vani Kraja
Ridi Vani Kraja Mgjs e fillove me egersi fushaten e pagimit te dritave ( ku i fute te gjithe ne nje kallep ) dhe mendova se po fillojm te bajm shtet, me leshimet qe po ban ne kete kohe sjam ok me ty, me pagesen minimale qe i bahet te semureve ne kemp,sjam ok,me pagesen minimale te te papuneve,sjam ok,nje kohe qe miratuat pagen minimale per jetes 24.000 leke

 

Ard Ch Ri
Ard Ch Ri Nuk ke gje ne terezi as ti kshu qe mjer populli qe ju ka ne krye….. me mir te rregullosh hallet e popullit qe skan pun skan arsim skan te arrdhura skan shendetsi skan shpres dhe ti tall prap prapanicen si me opoziten ashtu edhe me popullin

 

Kimet Xuferaj
Kimet Xuferaj Mos u Loldh kot se lulushi nuk zgjohet der mas 18 qetshorit se asht duke pritur dorheqjen tande Po nese ndoll koj dotheqja jote ku do te mbeten 1m shiptar si te votun per 4 vite mej ullheq a po mej lan ne dor te atyne si Jan nigju nan ni çader Ata nuk Jan ka din me manaxh veten e tyre e jo Ma shiprin

 

Elton Lutaj
Elton Lutaj ky eshte shembulli m i keq q ju i jepni shqipetareve , ti mertesh me punet e lulit e luli merret me punet e tua ! m vjen keq po jeni t dy n drejtimin e gabuar 😑😑😑

 

Iliri Ilir
Altin Dervishi
Altin Dervishi Lere lulin ti shoku Rama po më thuaj për personat me aftesi të kufizuar ca do bësh sepse ke 3 vite e gjyshm që nuk i ke përmendur nja here me goj ose nuk u ke rritur nja here pensionet të pakten njiqind leksh keto 3 vite e gjyshm në qeverisjen tuaja sShiko më shumë

 

Luca Luga
Luca Luga Z.Edi…..ti nuk ke kundershtare…..sa te keshe Salen dhe lulin do fitosh gjithmone….

 

Bledar Beca
Dritan Cerriku
Dritan Cerriku Keshtu na shikoni ju politikanet zogj e kanarina te gjithë njëlloj jeni ju mjere Shqipëria e shqipetaret

 

Gentjan Xhilaga
Genci Çaçi
Genci Çaçi Pse i ofendon ata qe protestojne se deri dije dhe ti si keta beje.. mos harrojme lali erin qe ishte ne greve urie dhe ronte me pica keta me tollumba dhe fanta. Ne fund te fundit te gjith njesoj jeni. Ne vuajm

 

Misir Poka
Misir Poka Ik more i degjeneruar me kë i ngatërron njerëzit ti o plehrë o legen njeri..Mos u mërzit se do të kesh një fund të bukur. Mbaje mend këtë (Qesh mirë kush qesh i fundit )

 

Fadil Tanuzi
Fadil Tanuzi Nuk kam pare lider te tille politike ne bote qe merren me budalleqe e komentojne si ata femijet e fillores.cdo vend ka opozite dhe duhet vleresuar e respektuar cdo thenie e tyre se pa opozite nuk ka shtet,nuk ka mireqenie,se edhe ato te oppzites kane pShiko më shumë

 

Aurel Minxha
Aurel Minxha E vure para tani dhe tallesh….hipja dhe ne kuriz te te bej xhiro bulevardit se se hengri puna..hahahaa

 

Endrit Velika
Endrit Velika Po sikur te kete shtyrje te dates se zgjedhjeve çfarë do thoni ju?
Ps:un e di qe ju do thoni nuk ka shtyrje por po them sikur

 

Herard Zenuni
Herard Zenuni Kur ta permenesh Lulin kujto 8 majin e 2011 . Te rikujtoj qe se ke mund ne asnji perballje prandaj ke ket ego . Gjithsesi te uroj fitore me 20 % t popullates

 

Nreth Stomi
Nreth Stomi Ke sens humorit ,po e falimenton portikalli-ne. Do mbahesh mend si kryministri ma shakaxhi,se gja tjeter ske ba .Mire boll na ban me qeshe te paktet .Se kta te pd per tu qesh jane.hak e kane.

 

Erbian Dena
Erbian Dena Aaaa ti je zoge per vete more po nga ata zogjet qafe rjepur😂😂😂

 

Korado Pllumbi
Korado Pllumbi Lere aeroportin e Vlores por hajde e ndertoje ne Lezhe ke pisten e Gjadrit atje… apo veç vjen te marresh votat ne veri dhe investimet ne jug… Perçares.

 

4 Përgjigje · 13 minuta
Leli Kacurreli
3

· 54 minuta

 

Kristo Lico
Kristo Lico Me duket se je dashuruar me Lulin, se vetem me ate merresh. …nuk ke pune tjeter?

 

Silva Osoja
Silva Osoja Shume e bukur! Luli akoma se ka kuptuar qe iku koha e Ishit po edhe koha e Lulit!

 

Alexx Mil
Alexx Mil Cjane kata zogj mo sillo!!!!Tanet jane apo….
Kujdes edo se sillo po fut ne shqiperi zogj te huaj nga vendet arabe.

 

Lorenc Skilja
Lorenc Skilja Ik mor i degjenerume me ke ngatrron njerzit ti o plehre o legen njeri. Mos u merzit se do kesh gocha fund te bukur

 

Edi Montreal
Edi Montreal Ky eshte kalama..dhe budall..po budall hajdut me miliona euro

 

Shady Selim
Shady Selim Ke fatin kete here te jesh disi me I miri nje te keqeje me te keqe dhe te vjetruar dhe kete e di dhe vete besoj ,se nuk eshte se ke bere ndonje gje te hajrit qe shqiptaret ta ndjejne ne jetesen e tyre ,por te jap te drejte qe qeshesh me qesharaket sakohe ata vazhdojne teatrin e tyre

 

Arbër Muka
Arbër Muka po jepe ate dorheqjen dhe zgjidhe ket muhabet se na çmenët…si bo per 30 dite para afatit qe tmbaron?!dhe heren tjeter qe do e marresh leji justifikimet po bej nej gje tamam..gyle gyle

 

Klevis Klevi
Klevis Klevi po leri kto o bebe kryeminister
shiko hallet e popullit jo facebookun
leqe ku te ruhet ty se ka halle populli

 

Roland Malaj
Roland Malaj Le nam me idiotsit e tua,ne rolin qe ke si i pari vendit,se kushdo njeri qe perfaqson cilindo parti,jane populli yte..jo zogje..dhe ne menyre kategorike duhet ti trajtosh me respekt..dhe mendoj qe kushdo qe del ne protesta apo mitingje partie,te dali per korrupsionin,papunesin,krimin,shendetsin,jo te dali per ti lepir menderen..lulushit ilirushit dhe edushit..

 

Mikel Mikel
Mikel Mikel Ahahahahhahahahahahhah do thuash ti ca ka per te qeshur ketu…po kot o burre jane bere si kukulla vizatimor keta te PD😂

 

Mark Deda
Mark Deda Te lumte Rama , ke gjetur nje popull qe buzeqesh me batutat tuaja me berkun bosh

 

Besnik Shabani
Besnik Shabani Sa per shqiperin ty ste ha palla provokon situata qe ta ndezesh flak injoranca spaska kufi…

 

Cim Krashi
Cim Krashi Nuk jemi zoqte e askujt jemi vellezerit dhe motrat Tone shqiptar bashkimi ben fuqin me vjen keq qe kryeminstri shqiptar tallet me popullin e Tij te pelqej per politikan e jashtme te urrej per politiken e brenshme zoti kryeminister Erdogan eshte frymzimShiko më shumë

 

Ola Viola
Caku Shehi
Caku Shehi Fatkeqsi te kesh njerez te tille ne krey te shtetit meru me naj pune o rilidja e vdekur. Se i vdiqe shqiptaret per buke

 

Meti Bajrami
Meti Bajrami E mor edi kur rije te ne cader haje makarona me tas tani po lun trapin .

 

Erik Papajani
Erik Papajani KUJDES Se mos i del enderra Lulit e vaj medet pastaj per humorin tend.

 

Tani Emaili
Tani Emaili Po leri barsoletat po shiko se mos bejn ndonje katrauar te poshtrit se skah me kohe ky vend te meret me protestat dhe kariket tuaja

 

Alba Nova
Alba Nova O Ed pse merres me Lulin! Shiko hap ndonje vend pune pasi kemi nevoje

 

Arber Hidri
Arber Hidri KM ti ke shume te drejte te jesh qesharak madje edhe me qesharak se eduart ndocaj!!!!mos lejo te te zene vendin e pare😂😂😂😂😂

 

Gjergj Gega
Gjergj Gega Lere lulin se esht per elbasan por shtro rruget ul cmimet hap vende pune nderto shkolla spitale jo kisha xhamia!

 

Mal OK
Mal OK I mbyturi te mbyt Enver,dhe ti i mbytur je dhe papergjegjshmeria juaj eshte e kuptueshme,po je trim sic hiqesh dhe nuk je rri sic qendroi Sali Berisha ne kryeministri dhe do i shohesh ata zogjte se ku n’rrot t’sames do t’qojne.

 

Beni Djali
Beni Djali Eshte bere e modes qe shan tjetrin per te Mbrojtur veten po jo mo z.kryetar nuk mbahet keshtu shteti nejse sa te jet sala ne PD do besh qejf ti se e la ramizi per dhurat aty ca ti besh ai po e sjell lemshin.
Tani po te kujtoj premtimet
1.administrat neShiko më shumë

 

Ledio Merku
Ledio Merku Nje çader ne mes te kryeqytetit!Dikush ben thirrje per destabilizim!Ama kur nje qytetar i thjeshte nuk paguan apo vjedh energjine elektrike,plaset ne burg.

 

Bato Kastrioti
Bato Kastrioti z. Kryeminister, ju keto postime i keni grumbulluar nen kategorine humor. Por ama eshte e qarte qe kategoria eshte sarkazem, dhe si e tille mund edhe te kategorizohet nen perqeshje, apo sharje, apo urrejtje .. etj. Ky eshte mendimi im, por ne kete koheShiko më shumë

 

Viron Balili
Viron Balili Vlora kryeqiteti shqipris se shpejti dhe me aeroport te ri.👑👑

 

Bob Hyka
Leo Nicolaev U rrite o poqe e ngele akoma kok lo.e. Sillu si kryeminister jo si karagjoz. Bej dorheqje.

 

Alb Fier
2

· 1 orë

 

Olsi Duraj
Olsi Duraj o karagjoz me diplom..hahahaha

 

Renci Line
Renci Line Keto ironot e tua i ngjajne me shume se fundmi asaj shprehjes “Stambolli digjet kurva krihet”.

 

Sïldì Lìkà
Sïldì Lìkà si do e lozesh ne skedin finalen ?

 

Klodjan Plaku
Klodjan Plaku Dometh populli sipas zoti rames jan zoq dhe i mbleth kur te doj ?????

 

Igli Seferaj
Igli Seferaj le nam mer burre. se nk je kalama

 

1 Replikë
Ylli Roshi
Ylli Roshi Futi mren mas 18 qershorit boll njejtën n çadër

 

1 Replikë
Liza Merita Lakaj
Liza Merita Lakaj hahahhahahhhahahahahahhahhahhhahahahhhhaha Perfet

 

Adela Kalemi
Adela Kalemi Gjigand

 

Enio Doka
Enio Doka e bukur targa makines 😂😂😂😂

 

3 Përgjigje · 23 minuta
Spiro Konomi
Spiro Konomi Shumë simpatike targa…….

 

Miranda Dibra Visha
Miranda Dibra Visha Kujdes se eshte dhe sezoni i dallandysheve tani 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Egzon Xs
Egzon Xs Ske me qfar merresh perpos Lulit

·

Hysen Hila
Merceles Sulo
Merceles Sulo U bere ty me keq se berisha . Njesoj si grat llafazane je ber edo.

 

Lad Cerpja
Lad Cerpja Ou edhe zogje Po i ben shwiptaret.

 

Oliver Serani
Gasmend Merdhoci
Gasmend Merdhoci Na kenaqet me kto postime si me qan femi kopshti turp te vjere

 

Orgest Kola
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?