SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Publikohet biseda ndërmjet Ndre Legisit dhe Spartak Brahos . Ja biseda në audio

Sali Berisha ka publikuar në Facebook një bisedë audio mes dy socialistëve, Ndre Legisi dhe Spartak Braho.

“Nje bisede midis dy bashkevuajtsve; Baba Takut dhe Ndre Legisit ne nje lokal misterioz. Degjojeni vet! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

Sikurse mund ta dëgjoni në audio, Braho dhe Legisi bisedojnë për krizën aktuale politike, grevën e urisë së LSI kur ishte në opozitë e partive të vogla si dhe për Ilir Metën.

Deputeti Spatak Braho dëgjohet teksa thotë “Ilirin e mbajta unë gjallë, ti e di, e ushqejsha me bajame”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?