SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E fundit: Grabitje me armë në Tiranë. Grabitësit marrin miliona lekë dhe serverin e kamerave

Burime nga policia thanë se rreth orës 05:45, në autostradën Durrës-Tiranë, tek një firmë private, nga pjesa e pasme e saj, duke mos u diktuar nga rojet e sigurisë, kanë hyrë dy persona të pa identifikuar, të cilët kanë hapur kasafortën dhe në brendësi të cilës kanë marrë rreth 10 milionë lekë të vjetra, si dhe sistemin e regjistrimit të kamerave të sigurisë.

Policia vazhdon hetimet për të zbuluar autoret te cilet jane larguar drejtim paditur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?