SPRINT NEWS ALBANIA

Kuriozitete

Kali i egër masakron krokodilin/ Video

Krokodili i cili ishte duke pushuar në një fushë dhe po ngrohej në rrezet e diellit, u sulmua nga një kalë i egër, i cili e detyroi krokodilin të largohej nga aty, sepse ky territor ishte i tyre, shkruan The Sun.

Pamjet e xhiruara nga disa turistë në Florida, janë shikuar nga shumë persona, të cilët kanë mbetur të habitur se si një kalë e sulmon në këtë mënyrë një aligator me përmasa të tilla.

Është interesant se kali i jep një goditje të fortë me thundrat e tij në fytyrë dhe më pas krokodili detyrohet të largohet nga vendi në të cilin po pushonte.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?