SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Shiten të gjithë biletat për ndeshjen e shumëpritur mes Juventusit dhe Barcelonës.

Është gati e pabesueshme pasi  vetëm disa minuta janë shitur të gjithë biletat për ndeshjen e shumëpritur mes Juventusit dhe Barcelonës.

Ndeshja e cila do të zhvillohet më 11 prill ka një interesim të jashtëzakonshëm për shkak të rivalitetit dhe pretendimeve të dy skuadrave për të shkuar sa më larg në eventin më madhështor në kontinentin evropian, shkruan “Football-Italia”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?