SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Plas sexi në Big Brother 9/Video

Në këtë edicion të Big Brother Albania 9 tema kryesore janë çiftet. Mesa duket Danieli dhe Fotinia kanë “përparuar” me lidhjen e tyre duke u puthur në dush. Më poshtë ndiqni videon./360grade.al/

https://www.facebook.com/OltiCurrifanpage/videos/1711482822202497/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?