SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Edhe Agron Çela i Shkodrës kërkon Ilir Metën kryeministër!

Në një takim zgjedhor, deputeti i LSI, për qarkun e Shkodrës, Agron Çela paraqiti në fillim fushatë idetë e tija se ku do të shkojnë në këto Zgjedhje të përgjithshme, energjitë e LSI.

“Jemi më të mirët dhe ne po punojmë për të pasur Ilir Metën kryeministër! Sepse ai është i qëndrueshëm, besnik dhe i ndershëm në marrëveshjet e tija politike!” nënvizoi Agron Çela.

Në zgjedhjet në Qarkun e Shkodrës, Agron Çela ja ka mbrritur si asnjëherë më parë, ta ngrejë LSI në nivelin më të lartë historik të pëlqyeshmërisë së saj. Në të vërtetë, deputeti i Shkodrës, nuk e ka fshehur asnjëherë, bindjen e vet që Ilir Meta, duhet të jetë një orë e më parë, kryeministër i Shqipërisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?