SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Cruise pritet të martohet me aktoren 26 vite më të re

Vanessa Kirby është vajza e cila ka arritur t’i rrëmbejë zemrën Tom Cruise.

Që pas ndarjes me Katie Holmes, jeta private e aktorit ka qënë tepër e rezervuar, dhe nuk ka patur aspak informacion në lidhje me të.

Mesa duket “Mission impossible” ka qënë vendi ku u dashuruan 2 aktorët dhe tashmë pritet të lidhin kurorë.

Megjithëse 26 vite diferencë për Vanessën dhe Tom nuk janë asgjë.

vanesa

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?