SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Alban Dudushi dhe partnerja e tij shtatzënë, Bieta Sulo do jenë opinionistët e Big Brother

Big Brother ngriti siparin me një surprizë për sa i përket opiniostëve.

Duke qenë se edicioni i këtij viti u cilësua si edicioni i çifteve, edhe opinionistët ishin jo vetëm një dyshe, por një çift mes tyre. Moderatori i njohur nga Kosova Labinot Gashi dhe e fejuara e tij dhë medimet e tyre mbi banorët, duke u ulur në kolltukun e opnionistëve. Ata bënë gjithashtu me dije se nuk do të ishin të përhershëm, pasi Big Brother kishte vendosur që çdo të shtunë do të vinte një çift i ndryshëm opinionistësh. Këtë herë bëhet me dije nga blitz.al se opinionistët do të jenë çifti simpatik i Alban Dudushit dhe partneres së tij shtatzënë, Bieta Sulo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?