Basha drekë me ambasadorin amerikan

Aktualitet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke drekuar në këto momente me ambasadorin amerikan, Donald Lu. Gazetarë të Opinion.al kanë parë Bashën dhe Lu në një restorant në zonën e Bllokut. Ky është takimi i parë që zhvillohet mes tyre pasi PD ka nisur protestën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?