Sot ndeshjet e Champions League. Katër skuadra do të luftojnë për në fazën çerekfinale

Sport

Mbrëmja e sotme pritet të jetë magjike në Champions League pasi katër skuadra do të luftojnë për dy bileta në fazën çerekfinale të kompeticionit më të rëndësishëm evropian.

Kujtojmë që ndeshja në “Santiago Bernabeu” ka përfunduar 3-1 në favor të spanjollëve ndërsa në këtë duel vendimtar napolitanët kërkojnë të bëjnë befasinë e madhe.

Ndërsa në ndeshjen tjetër mes Arsenalit dhe Bajernit të Mynihut thuajse është vendosur skuadra që do të kualifikohet në fazën tjetër për shkak se ndeshja e parë ka përfunduar me rezultatin 5-1 në favor të skuadrës gjermane.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?