Sot ndeshjet e Champions League. Katër skuadra do të luftojnë për në fazën çerekfinale

Mbrëmja e sotme pritet të jetë magjike në Champions League pasi katër skuadra do të luftojnë për dy bileta në fazën çerekfinale të kompeticionit më të rëndësishëm evropian. Kujtojmë që ndeshja në “Santiago Bernabeu” ka përfunduar 3-1 në favor të spanjollëve ndërsa në këtë duel vendimtar napolitanët kërkojnë të bëjnë befasinë e madhe. Ndërsa në […]

Continue Reading

Paris Saint-Germaini-shkatërron Barçën 4-0

Një natë magjike ajo e mbrëmshmja për Paris Saint-Germaini-n Ajo shkaterroi Barcelonës me rezultat 4-0 dhe për shumë lojtarë kjo ishte një natë magjike, posaçërisht për Presnel Kimpembe. E gjitha kjo pasi 21-vjeçari debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore të madhe. Qendër mbrojtësi i ri i ndihmuar edhe nga lojtarët tjerë nuk la Luis […]

Continue Reading