Gjykata Kushtetuese rrëzon Roshin

Kategoria

Gjykata Kushtetuese ka hedhur poshtë kërkesën e Elvis Rroshit për dekriminalizimin dhe rikthimin e tij në detyrën e kryebashkiakut të Kavajës.

Vendimi është dhënë ditën e sotme nga Kushtetuesja, në një seancë me dyer të mbyllura.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?