Snajpera në godinën e Kryeministrisë

Aktualitet

Masat e sigurisë në protestën e sotme të opozitës kanë qenë tejet të larta. Sikundër Lapsi.al ka raportuar më herët, të angazhuar kanë qenë rreth 2 mijë efektivë policie.

Ndërsa në tarracat e ndërtesave janë pozicionuar edhe snajpera të shumtë. Siç shihet nga fotot më poshtë, snajpera ka në godinën e Kryeministrisë, mbi kullat binjake dhe mbi tarracën e Hotel “Rogner”.

Në terren ka dalë edhe drejtori i Policisë Tiranë, Ervin Hodaj, si dhe drejtori i përgjithshëm, Haki Çako.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *