Digjen dordolecët e Qeverisë në shesh. Foto/Video

Aktualitet

Protestuesit e PD-së morën me vete sot edhe tre dordolecë me fotot e Ramës, Tahirit dhe Beqajt, të cilëve u vunë flakën.

protesta

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments