Aktualitet

Basir Çollaku: Suksese ne jete Shqiperia ime

Suksese ne jete Shqiperia ime..

Nga sot Orik Shyti, Laert Shyti, Altin Arapi, dikur te emertuar, nga ish-drejtesia, si krere te organizates “Hakmarrja per Drejtesi”, jane te pafajshem dhe biznesmene te ndershem. Vendimi i Gjykates se Apelit shoi dilemat e dy dekadave.. Atje ku gjendeshin ne Zvicer te pandehurit e djeshem kishin azil politik. Fix tre muaj para zgjedhjeve te 18 qershorit, mund te kandidojne lirisht per ne Kuvend, si sipermarres te suksesshem. Kane mbaruar pune edhe me dekriminalizimin.. Suksese ne jete Shqiperia ime..

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?