I grabisin shokut të tyre 1250 euro. Arrestohen nga policia.

Kategoria

Tre shoke te nje shkolle kane sulmuar me thike dhe i kane grabitur nje shoku te tyre shumen prej 1250 eurosh. Eurot i ishin dhene djalit nga i ati per tarifen shkollore.

Ata i kishin bere prite shokut te tyre pas pallatit te sportit” Asllan Rusi”

Te tre te rinjte jane arrestuar nga policia.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?