Nga Avni Delvina: Grafike nga cikli “Te dhjere por krenar”. I vetmi moment krenarie, trimerie, dhe viriliteti, qe na ka ngelur ne burrave shqiptar eshte momenti kur shkon ne banjo dhe zberthen komcat

Art
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?