KOÇIJANÇIÇ KUNDËR OPOZITËS

Zëdhënësja e KE-së Maja Koçijançiç, në një deklaratë për shtyp ka folur për djegien e mandateve nga opozita e bashkuar. Koçijançiç e ka cilësuar djegien e mandateve kundër aspiratës së BE, ndërkohë ka bërë thirrje që opozita dhe mazhoranca të angazhohen në negociata. Zëdhënësja e Komisionit Europian shprehet se ky vendim dëmton demokracinë, pasi deputetët […]

Vazhdo të lexosh