SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Hetuesit Gjermanë/ Olsi Rama i përfshirë në trafik kokaine

Gazeta më e madhe gjermane, BILD, lëshon ‘bombën’ në një shkrim ekskluziv të publikuar sot në versionin print.

Gazeta shkruan se hetuesit gjermanë dhe ata ndërkombëtarë kanë në shënjestër familjen e Edi Ramës.

Sipas tyre, Olsi Rama është i përfshirë në një çështje të trafikut të kokainës në Hanover të Gjermanisë.

Hetuesit gjermanë dhe ndërkombëtarë kanë në shënjestër edhe familjen e kreut socialist të qeverisë Edi Rama.

Vëllai i tij Olsi Rama është përfshirë në hetimet për një rast të madh kokaine nga Hanoveri,” shkruan gazeta

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?