AktualitetPolitike

PS mbledh Asamblenë Kombëtare të dielën

Partia Socialiste njofton mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS-së. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Bledi Klosi njoftoi se mbledhja do të mbahet të dielën e 11 shkurtit ora 10:30, tek kompleksi “Xibraku”.

Të nderuar anëtarë të Asamblesë Kombëtare të PS!

Në zbatim të vendimit të Kongresit për raportimin e Detyrave të lëna në kuadër të Rienergjizimit të Partisë, me kërkesën e Kryetarit të PS, ju njoftojmë se ditën e dielë (11.02.2024), ora 10:30, tek kompleksi “Xibraku” do të zhvillohet mbledhja e Asamblesë Kombëtare të PS.

Pjesëmarrja në mbledhje është e detyrueshme dhe mungesat janë të pajustifikuara!

Sekretari i Përgjithshëm i PS

Blendi KLOSI

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania