Politike

Zbardhet mbledhja e kryesisë së PS, kryetarët e rinj në degë zgjidhen brenda marsit.

Kryesocialisti Edi Rama është duke zhvilluar mbledhjen e parë të Kryesisë për vitin 2024.

Në takim do të marrin pjesë drejtuesit politik të qarqeve dhe ministrat.

Rama ka kërkuar të dijë si po shkojnë takimet e nisura në bazë nga drejtuesit politik. Po ashtu, është raportuar për ecurinë e zgjedhjeve për drejtuesit e rinj të oganizatave të partisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania