AktualitetPolitike

Emrat/ Mbledhja e Kryesisë së PD, zgjidhen 4 koordinatorët!

anë miratuar përzgjedhur 4 koordinatorët e Partisë Demokratike që do të merren me organizimin e kësaj force politike.

Emrat e miratuar gjatë mbledhjes së Kryesisë janë:

1. Bardh Spahia

2. Klevis Balliu

3. Aurel Bylykbashi

4. Arben Qirjako

Katër koordinatorët e përzgjedhur do të organizojnë aksionin opozitar dhe si do të vazhdojë protestat.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania