SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama nxjerr pamjet nga punimet për ngritjen e pritave lumore përgjatë Shkumbinit

Lajmi është bërë me dije nga kryeministri Edi Rama, i cili përmes një mesazhi në rrjetet sociale ka publikuar pamje nga punimet duke shtuar se në atë zonë do të ndërtohet edhe një shëtitoreje në formën e një hapësire shplodhëse për qytetarët e Elbasanit.

Mirëmëngjes dhe me punën që vijon për ngritjen e pritave lumore përgjatë Shkumbinit që përfshin edhe ndërtimin e një shëtitoreje duke krijuar një tjetër hapësirë shplodhëse për qytetarët e Elbasanit, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?