ShowStil/Jetë

Megi Pojanit i vjen një letër nga burgu…

Moderatorja Megi Pojani dhe tashmë të gjithë e dini që është edhe e dashura e futbollistit, Endri Çekiçi, ka marrë një letër dashurie, jo nga lojtari por nga dikush tjetër. Gjatë transmetimit të emisionit “Përputhen”, Megi lexoi para konkurrentëve shkrimin poetik të një djali nga burgu i Peqinit, i cili i thotë se do e dashurojë deri në fund të jetës.

Jam i dashuruar me ty, më ke lënduar në shpirt”, letra nga burgu i Peqinit  që shtangu Megi Pojanin - Bota Sot

 “Ma prishe ti mendjen, shpirtin ma lëndove shumë rëndë, ma vrave zemrën, jetën ma shkatërrove, syve ua more shkëlqimin dhe viteve rininë.

Jam bërë njeri i tretur, por jetë më vrave gëzimin, veç vuajtje më le në shpirtin tim. Pse u tregove shpirt katile? Nuk mundem të mallkoj, se unë të desha dhe akoma të dua pa hile. Që nga dita e parë, sa të jetoj, do të të dashuroj.

Melankoliku…”, thuhet në letër.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania