Rajoni

Athinë, kapet shqiptari me armë të veçantë

Një shqiptar është arrestuar në afërsi të sheshit “Syntagma” në Athinë me një armë zjarri të veçantë. 38-vjeçari është ndaluar në rrugë kryesore të Athinës, nga skuadra “DIAS”.

Gjatë kontrollit atij iu gjet një armë zjarri në formën e mbajtëses së çelësave si dhe dy fishekë arme zjarri. Pajisja konsiderohet armë luftarake pasi është e aftë të kryejë qitje.

Arma
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania