Degjenerim: Me gishtin e mesit ngritur lart, këngëtarja shqiptare: Për ty ja q***** ropt (VIDEO)

Show Stil/Jetë

Ronela Hajati njihet si një nga këngëtaret pa komplekse në daljet e saj publike.

Së fundmi teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ajo ka shpërthyer teksa këndon një pjesë të tekstit: “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, teksa është hasur në shumë kritika nga fansat dhe jo vetem.

 

Total 2 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?