41-vjeçari godet me shkop dy të miturit në Vlorë dhe ia mbath

Aktualitet

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve praprake mësohet se një 41-vjeçar ka goditur me shkop dy fëmijë të mitur.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta ku ky shtetas,  i cili tashmë është shpallur në kërkim nga Policia, ka dhunuar dy 15-vjeçarët.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori për autorin.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim policor shtetasin S. M., 41 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë (shkop), dy shtetas 15 vjeç”, njofton policia.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?