SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama ndan pamjet fantastike të fushave të mbjella në Metoq të Sarandës

Mëngjesin e kësaj të Premteje, kryeministri Edi Rama e ka nisur me pamjet e fushave të mbjella në Metoq të Sarandës.

“Mirëmëngjes, dhe nga fushat e mbjella të Metoqit në Sarandë, shëmbëlltyrë e Shqipërisë së punës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë krah pamjeve fantastike.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?