Një burrë xhamajkan ka 40 vite që nuk i ka prerë flokët dhe…

Show Stil/Jetë

Një burrë xhamajkan ka 40 vite që nuk i ka prerë flokët dhe në një video që është bërë virale tregon sa të gjata i ka sot.

Ai shihet në majë të një ndërtese, duke i lëshuar deri në fund flokët e tij, për të treguar më mirë gjatësinë e tyre.

Klipi 40-sekondësh është parë mbi 40 mijë herë që kur është postuar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?